Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

broadsheet [2007/08/28 16:59]
vkoranek Page name changed from motto to broadsheet
broadsheet [2019/07/09 16:47] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
-{{ podnikat.jpg| }} +{{ podnikat.jpg| }}  
- +  
-===SPOJTE SE S NÁMI !=== +===SPOJTE SE S NÁMI !===  
- +  
-Zabezpečíme efektivní vedení Vaší firemní agendy. Vybavíme Vás spolehlivou a výkonnou technikou, vč. vhodných nástrojů. +Zabezpečíme efektivní vedení Vaší firemní agendy. Vybavíme Vás spolehlivou a výkonnou technikou, vč. vhodných nástrojů.  
- +  
-===JAK ?=== +===JAK ?===  
- +  
-  * DODÁME VÁM kompletní sestavy počítačů na přání, včetně ostatní kancelářské techniky, doporučíme vhodnou sestavu pro Vaši potřebu za příznivou cenu, +  * DODÁME VÁM kompletní sestavy počítačů na přání, včetně ostatní kancelářské techniky, doporučíme vhodnou sestavu pro Vaši potřebu za příznivou cenu,  
- +  
-  * vybereme s Vámi a uvedeme do používání vhodný software pro Vaše potřeby, (kancelářské balíky či ekonomický software). +  * vybereme s Vámi a uvedeme do používání vhodný software pro Vaše potřeby, (kancelářské balíky či ekonomický software).  
- +  
-  * POMŮŽEME maximálně efektivně řešit běžné uživatelské problémy s technikou, software, účetnictvím a jiné od telefonické porady, přes správu na dálku, po servisní zásah na místě. +  * POMŮŽEME maximálně efektivně řešit běžné uživatelské problémy s technikou, software, účetnictvím a jiné od telefonické porady, přes správu na dálku, po servisní zásah na místě.  
- +  
-  * zaškolíme Vás na Vašem pracovišti, +  * zaškolíme Vás na Vašem pracovišti,  
- +  
-  * spojíme Vaše počítače do sítě, včetně následné údržby, +  * spojíme Vaše počítače do sítě, včetně následné údržby,  
- +  
-  * připojíme Vás na INTERNET, vytvoříme pro Vás Vaše WWW stránky, či Intranet. +  * připojíme Vás na INTERNET, vytvoříme pro Vás Vaše WWW stránky, či Intranet.  
- +  
-  * POVEDEME ZA VÁM nebo Vám pomůže s vedením účetní, mzdové a ekonomické agendy, +  * POVEDEME ZA VÁM nebo Vám pomůže s vedením účetní, mzdové a ekonomické agendy,  
 +
   * a dále pro Vás ...   * a dále pro Vás ...
 
 
(c) Copyright SCORPIÓNIS, s.r.o. Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki